Tylna belka - Poznań

Kierownik serwisu – oddział Poznań

ul. Rynkowa 102
62-081 Przeźmierowo

Nasz odział w Poznaniu powstał w 2011 roku. Od samego początku cechowała go wysoka jakość i profesjonalne podejście do klienta. Poznańska kadra to specjaliści w swoim fachu. Posiadają dużą wiedzę w zakresie mechaniki aut francuskich, którą nieustannie poszerzają na odbywających się regularnie szkoleniach.

Serwis mieści się w Przeźmierowie (blisko lotniska Ławica), znanej miejscowości na mapie branży motoryzacyjnej. Czas trwania regeneracji to maksymalnie 3 godziny. Posiadamy ogromne doświadczenie w naprawach samochodów francuskich marek Peugeot, Citroen oraz Renault.

W 2015 roku serwis został włączony do sieci Bosch. Jest to sieć serwisów samochodowych oferujących usługi za przystępną cenę z zachowaniem najwyższej jakości.

Nasz serwis w Poznaniu oferuje najwyższe światowe standardy w zakresie serwisowania nowoczesnych samochodów wyposażonych w zaawansowane systemy elektroniczne. Gwarantujemy najwyższą jakość usług dzięki czemu nasi klienci mają pewność i gwarancję wykonywanych napraw. Poziom naszych usług jest porównywalny do Autoryzowanych Stacji Obsługi.