Tylna belka - województwo Śląskie

Wszystkich właścicieli samochodów francuskich marek Peugeot, Citroen i Renault z województwa śląskiego zapraszamy do skorzystania z usług w naszej firmie.
Od 15 lat zajmujemy się regeneracją tylnego zawieszenia z francuskich aut. Jesteśmy liderem w tej dziedzinie. Posiadamy sieć nowoczesnych serwisów samochodowych przystosowanych do regeneracji tylnej belki. Kilka z nich uzyskało autoryzację sieci Bosch. Każdy z naszych warsztatów jest wyposażony w niezbędną do wszelkich napraw tylnego zawieszenia linię technologiczną.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie regeneracji tylnej belki. Wielu z nich posiada doświadczenie z autoryzowanych serwisów Citroena, Peugeota.

Zapewniamy pełen profesjonalizm i wysoki standard oferowanych przez nas usług na poziomie dorównującym Autoryzowanym Stacjom Obsługi.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców z miast Będzin, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda śląska, Rybnik, Siemianowice śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory oraz Żywiec do skorzystania z naszych usług regeneracji tylnej belki.