Tylna Belka Warszawa

Kierownik serwisu – oddział Warszawa

ul. Muszkieterów 72 (dzielnica Włochy/Okęcie)
02-273 Warszawa

Serwis naszej sieci w Warszawie istnieje od 2013 roku. Mieści się w południowo-zachodniej części miasta w dzielnicy Włochy. Przy tworzeniu serwisu kierowaliśmy się zapotrzebowaniem klientów ze stolicy na serwis samochodów francuskich. Warsztat wyposażony jest w trzy specjalnie przystosowane do regeneracji tylnej belki stanowiska. Dzięki niezbędnym narzędziom wymiana i regeneracja tylnej belki trwa maksymalnie 3 godziny z zachowaniem należytej skrupulatności i jakości. Bardzo duża wiedza w zakresie mechaniki samochodów francuskich marek Peugeot, Citroen oraz Renault umożliwia nam zapewnienie gwarancji na wykonywane przez nas usługi.

Wszystkich użytkowników samochodów: Peugeot 106, 206, 306, 405, Partner, Citroen Berlingo, Xsara, Xsara Picasso, AX, ZX oraz Renault Kangoo, Laguna, Megane, Megane Scenic zapraszamy do naszego oddziału w Warszawie przy ulicy Muszkieterów 72.

Nasz serwis w Warszawie uzyskał autoryzację sieci Bosch. Zapewniamy kompleksowość oraz profesjonalne podejście do klienta z zachowaniem najwyższych standardów, porównywalnych do poziomu Autoryzowanych Stacji Obsługi. Wszystkie nasze usługi dostępne są w przystępnych cenach.