TYLNA BELKA KRAKÓW

Kierownik serwisu – oddział Kraków

ul. Bieńczycka 5 (dzielnica Czyżyny)
31-342 Kraków

Nasz serwis w Krakowie powstał w 2010 roku. Od momentu powstania nasz serwis jest niekwestionowanym liderem w województwie małopolskim w dziedzinie regeneracji tylnej belki do samochodów francuskich marek Citroen, Peugeot oraz Renault.

Warsztat mieści się we wschodniej dzielnicy Krakowa – Czyżynach. Wyposażony jest w dwa stanowiska przystosowane do naprawy tylnego zawieszenia. Proces regeneracji wraz z wymianą tylnej belki trwa maksymalnie do 3 godzin. Nasi specjaliści pracujący w Krakowie posiadają ogromne doświadczenie w serwisowaniu francuskich samochodów co pozwala na udzielenie gwarancji na wykonywane przez nich prace. Ponadto oddział dostarcza produkty do warsztatów na terenie województwa małopolskiego.

Wszystkich właścicieli aut Peugeot 106, 206, 306, 405, Partner, Citroen Berlingo, Xsara, Xsara Picasso, AX, ZX oraz Renault Kangoo, Laguna, Megane, Megane Scenic zapraszamy do skorzystania z usług naszego oddziału w Krakowie przy ulicy Bieńczycka 5. Nasz doradca dobierze optymalną ofertę dla potrzeb klienta i odpowie na wszystkie pytania dotyczące tylnej belki.