TYLNA BELKA WROCŁAW / ŚWIDNICA

Ikonka profilowego zdjęcia

Kierownik serwisu – oddział Świdnica

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ FIRMĘ WYMIANATYLNEJBELKI.PL ZGODNIE Z USTAWĄ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH.

Serwis samochodów francuskich we Wrocławiu/ Świdnicy powstał w 2004 roku. Był to pierwszy serwis naszej obecnej sieci. Od tamtej pory nasza firma nieustannie kładzie nacisk na rozwój i ulepszanie poziomu oferowanych przez nas usług. Nasz oddział w Świdnicy mieści się przy ulicy Westerplatte 55B.

Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam bezproblemową i sprawną naprawę oraz wymianę tylnej belki w samochodach francuskich marek Citroen, Peugeot oraz Renault.
W 2015 roku otrzymaliśmy dotacje Unijne, dzięki którym stworzyliśmy najnowocześniejszą w kraju linię technologiczną przystosowaną do regeneracji tylnej belki. W tym samym roku nasz warsztat otrzymał autoryzację sieci serwisów AutoCrew. Jest to sieć zarządzana przez grupę Bosch, oferująca usługi w przystępnej cenie z zachowaniem najwyższych standardów. Na każdą z naszych usług udzielamy gwarancję, ponieważ wiemy, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizujemy swoją pracę z najwyższą starannością i dokładnością.