Cennik napraw tylnych belek w modelu Renault Megane

Renault Megane uzyskał uznanie klientów dzięki elegancji i wygodzie. Szczególnym elementem który powodował zachwyt było przestronne wnętrze i szeroko otwierane drzwi. Deskę rozdzielczą stworzono w oparciu o model Renault 19 z zachowaniem wszelkich zalet. Zarówno pasażerowie z przodu jak i z tyłu pojazdu mają do dyspozycji sporo miejsca dzięki czemu podróż Renault Megane jest komfortowa i przyjemna. Asymetrycznie składana tylna kanapa umożliwia załadunek dłuższych bagaży. Do wad tego modelu można zaliczyć słabe silniki o najmniejszej pojemności które były bardzo często awaryjne. Narzekano również na kiepskie prowadzenie pojazdu oraz słabą jakość wykończenia. Najczęstszą usterką na naszych drogach jest uszkodzenie tylnego zawieszenia w którym zastosowano tylną belkę skrętną.

Mimo wad Renault Megane jest ciekawą pozycją dla osób szukających praktycznego i dobrze wyglądającego kompaktu, który jest niedrogi w utrzymaniu. Wszelkie usterki dzięki powszechnie dostępnym częściom zamiennym można bardzo szybko naprawić. W przypadku tego modelu regeneracja tylnej belki nie należy do skomplikowanych, niemniej jednak powierzając ten zabieg firmie należy sugerować się doświadczeniem i profesjonalizmem.

Nasza firma od ponad 10 lat jest liderem wymiany i regeneracji tylnej belki do samochodów francuskich również w Renault Megane. Nasze doświadczenie i specjalne zaplecze sprzętowe umożliwiają nam wykonanie naprawy w maksymalnie 3 godziny. Zaufaj doświadczeniu, skorzystaj z naszych usług.

Belka rurowa z dwoma drążkami skrętnymi i łożyskiem

Belka trapezowa z czterema drążkami skrętnymi (w belce trapezowej wymienia się tylko tuleje)