Cennik napraw tylnych belek w modelu Renault Kangoo


Również jak w przypadku innych samochodów francuskich tak i w Renault Kangoo zastosowano zawieszenie tylne wykorzystujące tylną belkę. Wykorzystuje ona układ drążków skrętnych i wahaczy wzdłużnych. Ten typ zawieszenia oferuje w miarę wygodne podróżowanie, niestety zły stan nawierzchni znacznie wpływa na zużycie elementów belki. Również przeciążanie samochodu wynikające z zastosowania Renault Kangoo jako mały samochód transportowy powoduje problemy związane z uszkodzeniem tylnego zawieszenia. Spora przestrzeń załadunkowa umożliwia transport nawet średniej wielkości mebli.

Renault Kangoo w zastosowaniu miejskim spisuje się rewelacyjnie, a komfort jazdy stoi na dobrym poziomie. Dobre rozmieszczenie przednich słupków sprawia iż widoczność z miejsca kierowcy jest bardzo dobra. Jest to spowodowane również bardzo dużą szybą przednią. Samochód nie został natomiast stworzony do szybkiej jazdy w zakrętach, spowodowane jest to wysokością nadwozia. W przypadku silników wysokoprężnych można zauważyć bardzo dużą dynamikę pojazdu. Renault na bieżąco ulepsza flagowy model dostawczy jakim jest Renault Kangoo. Dzięki swojej uniwersalności samochód zdobył dużą popularność.

Największym mankamentem Kangoo jest wspomniana wcześniej tylna belka. W przypadku widocznych objawów jej uszkodzenia należy niezwłocznie wykonać jej regenerację lub wymianę. Należy rozważnie wybrać firmę która dokona naprawy.

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji tylnej belki do samochodów francuskich w tym do Renault Kangoo. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy niezbędną nowoczesną linię technologiczną dzięki której możemy dokonywać wszelkich napraw tylnej belki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wersje tylnego zawieszenia do Renault Kangoo:

  • Tylna belka Renault Kangoo I rura, z ABS
  • Tylna belka Renault Kangoo I rura, bez ABS
  • Tylna belka Renault Kangoo I trapez, z ABS
  • Tylna belka Renault Kangoo I trapez, bez ABS

Wersje silnikowe:

  • Renault Kangoo I Benzyna 1.2
  • Renault Kangoo I  Benzyna 1.4
  • Renault Kangoo I  Benzyna 1.6
  • Renault Kangoo I  Diesel 1.5 dCi

Belka rurowa z dwoma drążkami skrętnymi i łożyskiem

Belka trapezowa z czterema drążkami skrętnymi (w belce trapezowej wymienia się tylko tuleje)