Cennik napraw tylnych belek w modelach Renault

Renault to francuski koncern produkujący głównie samochody osobowe. Pierwsza fabryka została stworzona w 1899 roku. Firma Renault jest jedną z najstarszych firm zajmujących się produkcją pojazdów mechanicznych. W początkowej historii firmy samochody produkowano tylko i wyłącznie we Francji, natomiast w obecnej chwili tylko co piąty pojazd zjeżdża z francuskiej linii produkcyjnej. W związku ze stałym obniżaniem kosztów, fabryki produkujące samochody zostają przenoszone do krajów w których koszty robocizny są znacznie niższe niż w przypadku krajów wysoko rozwiniętych.

Firma Renault posiada również inne marki samochodów: Dacia, Łada, Alpine, Renault Samsung Motors, Moskwicz. Koncern posiada 51% udziałów w firmie Nissan, przy współpracy z którym opracowywane są liczne innowacje technologiczne wdrażane w modelach obu producentów.

Głównym segmentem docelowym Renault jest średni segment cenowy, z zachowaniem dość wysokiej jakości wykonania. Zawieszenie w pojazdach tego producenta nie jest przystosowane do stanu polskich dróg, przez co poszczególne jego elementy ulegają szybkiemu zużyciu i uszkodzeniu. Przy jakichkolwiek widocznych objawach uszkodzenia tylnej belki niezwłoczna jest jej regeneracja.

Proces ten jest zaawansowany technologiczne, przez co mogą się go podjąć tylko firmy z największym doświadczeniem w tej dziedzinie. Nasze przedsiębiorstwo należy do grona pionierów regeneracji tylnej belki. Od ponad 10 lat przeprowadzamy naprawy tylnego zawieszenia do samochodów francuskich marek w tym Renault. Dopracowaliśmy cały proces do perfekcji dzięki czemu trwa on do maksymalnie 3 godzin. Jesteśmy w stanie zregenerować tylną belkę w większości samochodów marki Renault.

Poniżej mogą Państwo znaleźć szacunkowy koszt naprawy dla samochodów Renault. Więcej szczegółów można uzyskać poprzez kliknięcie na poszczególne modele. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

@media(max-width:768px){.row{margin:0}}