Tylna Belka Peugeot 206


wymiana tylnej belki peugeot 206
tylna belka peugeot 206

Peugeot 206 jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli marki Peugeot. Ten niepozorny samochód segmentu B, produkowany na przełomie lat 1998-2012 okazał się ogromnym sukcesem. Świadczy o tym ilość sprzedanych ponad 7 milionów egzemplarzy oraz popularność na rynku wtórnym. Spowodowane jest to przestronnym i funkcjonalnym wnętrzem pojazdu oraz komfortem jazdy. Na początku produkcji samochód był oferowany w wersji hatchback trzydrzwiowej oraz pięciodrzwiowej. W późniejszym okresie produkcji paleta dostępnych typów nadwozi została poszerzona o sportowe cabrio coupe oraz wersję kombi. W modelu 206, podobnie jak w innych samochodach francuskich marek, zastosowano tylną belkę.

Mimo wielu zalet samochód posiada dość istotną wadę – tylną belkę. Łączy ona w sobie zarówno doskonałe wartości jezdne jak i komfort prowadzenia pojazdu. Niestety cechuje się ona również wysoką awaryjnością. Zastosowane wewnątrz wahaczy łożyska igiełkowe dość często ulegają uszkodzeniu. Jeśli użytkownik 206 nie zareaguje w porę na uszkodzone łożyska, może to doprowadzić do znacznie większych uszkodzeń belki. Wówczas pozostaje tylko regeneracja tylnej belki Peugeota 206. Demontaż całej belki z pojazdu nie stanowi problemu, natomiast proces naprawy osi jest trudny ze względu na skomplikowaną konstrukcję i dużą ilość podzespołów. Dlatego naprawa tylnej belki Peugeot 206 wymaga wieloletniego doświadczenia w zakresie mechaniki samochodów francuskich.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kompleksowej naprawy tylnej belki Peugeot 206. W sekcji kontakt znajdą Państwo numery do poszczególnych oddziałów naszej firmy. Nasi doradcy dobiorą optymalną dla każdego klienta ofertę z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, dzięki czemu tylna belka Peugeot 206 nie ma przed nami tajemnic.