Cennik napraw tylnych belek w modelach Peugeot

Peugeot jest francuskim producentem różnego typu pojazdów mechanicznych, począwszy od samochodów osobowych, dostawczych na motocyklach skończywszy. Firma wraz z marką Citroën tworzą koncern PSA. Prócz produkcji samochodów Peugeot produkuje również rowery, motorowery oraz elektronarzędzia różnego rodzaju. Na obecną chwilę firma posiada 24 zakłady produkcyjne rozsiane po całym świecie. Główna siedziba marki mieści się w Paryżu.

Modelem, który odniósł największy sukces był Peugeot 206. Sprzedano go w ośmiu milionach egzemplarzy. W czerwcu 2008 roku firma obchodziła jubileusz z okazji wyprodukowanego 50 milionowego samochodu. Markę docenił również Prezydent Francji, który regularnie używa specjalne wersje modelu 508.

Co dziesiąty samochód na Polskich drogach to pojazd marki Peugeot. Większość z modeli to samochody klasy średniej i małej. Niemniej jednak samochody tej marki cechują się wysoką jakością wykonania oraz designem. Sprawia to, iż auta są cenione przez zarówno młodszych jak i starszych kierowców. Niestety większość z modeli przystosowana jest do wysokiej jakości dróg. W przypadku pojazdów poruszających się po Polskich miastach skala uszkodzenia tylnego zawieszenia jest mniejsza niż w samochodach przemieszczających się w mniejszych miejscowościach, gdzie stan dróg pozostawia wiele do życzenia.

W starszych modelach marki to właśnie tylna belka jest najbardziej podatnym elementem na uszkodzenia wynikające ze złego stanu dróg. Od ponad kilkunastu lat zajmujemy się profesjonalna regeneracją tylnej belki w autach francuskich. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam znacznie skrócić cały proces i podwyższyć jakość wykonywanych napraw. Po wykonaniu regeneracji w różnych modelach Peugeot, samochód może być użytkowany przez wiele lat. Wymiana belki trwa około 2-3 godzin w przypadku wszystkich modeli tego producenta, również w najpopularniejszym z nich – zobacz tylna belka peugeot 206.

Poniżej przedstawiono szacunkowe koszty napraw dla poszczególnych samochodów marki Peugeot. Szczegółowe informacje można odnaleźć po kliknięciu na poszczególny model. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.

@media(max-width:768px){.row{margin:0}}