Regeneracja / Naprawa tylnej belki Citroen XsaraModel Xsara w latach 2004-2006 był jednym z najbardziej utytułowanych samochodów rajdowych świata. Stało się tak za sprawą Sebastiana Loeba który zdobywał tytułu Mistrza Świata usportowioną wersją Citroenem Xsara WRC.  Samochód oprócz dynamiki jazdy cechował się wysokim bezpieczeństwem i wygodą jazdy. Model został stworzony w oparciu o podzespoły z Citroena ZX. Dostępne były dwa typy nadwozia: sedan oraz kombi. Wyposażenie dodatkowe obejmowało elektrykę szyb i lusterek, system ABS oraz poduszki powietrzne. Następcą Xsary jest Citroen C4.

Najgorszym elementem Citroena Xsary jest tylna belka skrętna. Została ona zaprojektowana z myślą o francuskich dobrych nawierzchniach. Na naszych drogach podzespoły belki ulegają znacznemu użyciu przez co tylna belka musi zostać poddana kompletnej regeneracji lub wymianie. Przy doborze firmy należy sugerować się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji tylnej belki.

Nasza firma od ponad 10 lat specjalizuje się w naprawie i regeneracji tylnej belki skrętnej do aut francuskich marek Peugeot, Citroen oraz Renault. Posiadamy niezbędne zaplecze sprzętowe i wykwalifikowaną kadrę dzięki czemu czas naprawy tylnej belki nie przekracza 3 godzin. Po takim procesie belka jest niemalże jak nowa dzięki czemu powraca komfort i bezpieczeństwo jazdy.