Regeneracja / Naprawa tylnej belki Citroen C5


Paleta dostępnych silników do Citroena C5 jest spora. Od klasycznych silników benzynowych po wysokoprężne jednostki Commonraill. Dostępne bogate wyposażenie samochodu sprawiło iż było często wybierane przez miłośników luksusu. Dostępne były między innymi: skórzana tapicerka, system nawigacji satelitarnej, systemy wspomagające jazdę ESP i ABS, pełna elektryka foteli lusterek i szyb, 6 poduszek powietrznych, automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne, wycieraczki z czujnikiem deszczu oraz światła, tempomat oraz dwustrefowa klimatyzacja. Samochód przechodził regularne faceliftingi. Unikatowym rozwiązaniem zastosowanym w C5 jest system zawieszenia hydropneumatycznego dzięki któremu to komfort jazdy stoi na najwyższym poziomie.

W 2007 roku samochód doczekał się drugiej generacji. Ponownie zastosowano zawieszenie hydropneumatyczne, tym razem ze wzmocnieniem tylnej jego części.
Największą bolączką Citroena C5 jest tylna belka. Jej podzespoły zostały przystosowane do solidnych francuskich jezdni, natomiast na naszych polskich drogach bardzo często ulegają uszkodzeniom.

Nasza firma potrafi szybko i profesjonalnie zregenerować i doprowadzić do świetności tylną belkę w twoim Citroenie C5. Naprawa belki trwa do maksymalnie kilku godzin. Regeneracja tylnego zawieszenia pozwoli na dalszą eksploatację i radość z jazdy.