Cennik napraw tylnych belek w modelu Citroen BerlingoCitroen Berlingo to samochód osobowo-dostawczy. Jest bliźniaczo podobny do innego samochodu koncernu PSA – Peugeota Partnera. Samochód był jednym z pierwszych aut tego typ dostępnym na rynku. Samochód produkowany jest obecnie w drugiej generacji.

Nadwozie cechuje się dużą przestronnością, dzięki czemu podróżujący Berlingo mają zapewniony wysoki komfort jazdy. Nieco mniej miejsca mają osoby które siedzą w tylnej części pojazdu. W 2002 roku samochód przeszedł facelifting. Zmieniono kształt reflektorów, zderzaków oraz deski rozdzielczej. Dostępna jest również wersja terenowa oznaczona symbolem X-TR. Wyróżnia się zwiększonym prześwitem i zastosowanym mechanizmem różnicowym.

W przypadku polskiego rynku Citroen Berlingo stosowany jest głównie jako auto ciężarowe. Ogólnodostępne na rynku części zamienne sprawiły, iż Berlingo to dość popularny widok na naszych drogach. Samochód jak większość aut francuskich z tamtego okresu, posiada tylną belkę skrętną. W ekstremalnych przypadkach samochód jest znacznie obniżony w kierunku jednego z kół, co doprowadza do całkowitego obniżenia tyłu samochodu a w finalnym etapie uszkodzenia pojazdu.

W przypadku uszkodzenia tylnej belki należy niezwłocznie zgłosić się do jednego z serwisów które zajmują się profesjonalną regeneracją tylnej belki. W wyborze odpowiedniego serwisu należy sugerować się profesjonalizmem i doświadczeniem

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się regeneracją tylnej belki. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych profesjonalistów, najnowszą linię technologiczną przystosowaną do regeneracji tylnej belki. Wykonujemy naprawę na poczekaniu w maksymalnie 3 godziny. Udzielamy 3 letniej gwarancji bez limitu kilometrów. Niestety zastosowanie Berlingo jako samochodu dostawczego powoduje spore przeciążenia przez co wymiana tylnej belki powinna odbywać się co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów.

Zobacz również: naprawa tylnej belki w innych modelach Citroena.