Cennik napraw tylnych belek w modelach Citroen

Citroen to francuska marka produkująca samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Wraz z firmą Peugeot tworzy wspólnie koncert motoryzacyjny PSA. Założycielem firmy był Andre Citroen, od którego nazwiska marka wzięła swoją nazwę. Logo Citroena od początku utworzenia nawiązuje do zazębiających się kół daszkowych, których to produkcją zajmowała się firma w początku jej istnienia. Ciekawostką jest, iż patent na produkcję kół Citroen zakupił w Polsce. Marka oficjalnie pojawiła się na rynku polskim w 1994 roku. Pierwsze stalowe nadwozie czy też zawieszenie hydropneumatyczne stworzył właśnie Citroen.

Zespół rajdowy Citroena może pochwalić się ośmioma tytułami mistrza świata w kategorii Producentów. Przyczynił się do tego fenomen kierowcy rajdowego Sebastiena Loeba. Ponadto firma ma znaczący wkład w rozwój całego motosportu. Modele takie jak Citroen C4 lub DS3 zrewolucjonizowały świat rajdów samochodowych.
Citroen posiada również niezależną markę DS, zarządzaną przez koncern PSA. Celem marki DS. jest tworzenie samochodów klasy premium. Modele linii cieszą się dużym uznaniem klientów a ich sprzedaż jest wysoka. Wcześniej linia DS była sygnowana znaczkiem Citroena.

W przypadku starszych modeli samochodów tej marki, główną wadą jest nieprzystosowana do złego stanu dróg tylna belka. Została ona zastosowana w popularnych modelach Berlingo, Xsara, Picasso oraz Saxo. Po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów konieczna jest regeneracja lub naprawa tej konstrukcji. Uszkodzona belka najczęściej objawia się brakiem stabilności pojazdu, piszczeniem wydobywającym się z tylnej części auta lub w ekstremalnych przypadkach obniżeniem wysokości pojazdu oraz zaburzeniem geometrii kół.
Dzięki ponad 10 letniemu doświadczeniu w regeneracji tylnej belki do aut francuskich jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie naprawić belkę. Posiadamy niezbędne zaplecze sprzętowe oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów którzy mają ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Proces regeneracji w naszej firmie nie przekracza 3 godzin.

Poniżej mogą Państwo znaleźć szacunkowe koszty napraw dla samochodów marki Citroen. Po kliknięciu na poszczególny model mogą Państwo zobaczyć wszelkie szczegóły dotyczące danego auta. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

@media(max-width:768px){.row{margin:0}}